[Progress Communities] [Progress OpenEdge ABL] Forum Post: Classroom 11.7 i polskie litery

  • Thread starter jadamski413@gmail.com
  • Start date
Status
Not open for further replies.
J

jadamski413@gmail.com

Guest
Witam wszystkich - jestem nowy i na forum i w Developer Studio. Zainstalowałem ClassRoom 11.7 (Product Name: Progress Dev Studio OE) i po uruchomieniu "GUI Procedure Editor" nie mogę wpisywać polskich liter. Instalowałem to z językiem polskim. Poniżej podaję zawartość pliku "startup.pf" -cpinternal 1250 -cpstream 1250 -cpcoll Polish -cpcase Basic -d dmy -numsep 46 -numdec 44 Mam Windows 10 Pro - wersja polska 64 bity i we wszystkich innych miejscach (np. Notepad.exe) mam polskie litery. Nawet w edytorze, jak zrobiłem sobie makro (alias o treści: [message '%(tekst)' view-as alert-box information title 'Informacja'.]) , jak pojawia się okienko na wpisanie tekstu komunikatu, to mogę wpisywać polskie litery. W rejestrze systemu mam w grupie "Proedit" zdefiniowane hot-key'e np. CompilerMessages = CTRL-E Cut = CTRL-X List = CTRL-L I dokładnie tak to działa, jak nacisnę prawy Alt z literami odpowiednio "E", "X" czy "L" - jak w powyższym przykładzie. Czy ktoś zna rozwiązanie ???

Continue reading...
 
Status
Not open for further replies.
Top